Viskas vienoje vietoje – patogioms peržiūroms, bet kuriuo metu prieinama medžiaga!

Prenumeratos būdai

Prenumeruoti mūsų turinį galima dvejais būdais: mokant kas mėnesį arba vieną kartą per metus (iš karto už 12 mėn.).

KĄ GAUNA PRENUMERATORIAI?

MAXI PLANAS

  • Tinklalaidės "Mąstyk ir veik" 2024 m. įrašai

    Taip pat nuolat pildomą ir atnaujinamą "Žmogaus instituto" susistemintų praktinių įrašų duomenų bazę. Kas sudaro šią duomenų bazę žiūrėkite žemiau*

  • Klausimų – atsakymų vakarai ir jų įrašai.

  • Visi "Žmogaus instituto" seminarai-mokymai

    Perkant atskirai vertė siekia daugiau nei €5000...

    NERIBOTAS VISŲ seminarų ir mokymų naudojimas prenumeratos laikotarpiu!!! Daugiau nei 90 mokymų įvairiomis aktualiomis temomis.

Naujos 2024 m. rubrikos

MAXI prenumeratoriams

  • Priemonės padėti sau ir kitiems

    Nuolat pildomas pagalbos kitiems ir savipagalbos PRIEMONIŲ RINKINYS. Naujas įrašas 2 kartus per mėnesį.

  • Žmogiškosios kompetencijos

    Šiuolaikinio žmogaus kompetencijos: sveikatai, sėkmei, laimei ir prasmei... Kaip jas išmatuoti, ugdyti, tobulinti ir spręsti problemas? Naujas įrašas 1 kartą per mėnesį.

  • 50-ies paskaitų ciklas „ŠIUOLAIKINĖ PSICHOTERAPIJA“

    Patikimai, praktiškai ir naudingai apie skirtingus psichoterapinius metodus, technikas bei jų pritaikymą (giliau besidomintiems, specialistams ir ne tik…). Naujas įrašas 2 kartus per mėnesį.

Visur kartu su jumis!

Pritaikyta skirtingiems ekranams

*ŽMOGAUS INSTITUTO TRANSLIACIJŲ IR SUSISTEMINTŲ PRAKTINIŲ ĮRAŠŲ DUOMENŲ BAZĖ

  • 1. ŽMOGAUS INSTITUTO ltransliacijos (2021-2023 m.)

    Daugiau nei 140 skirtingų (valandos trukmės ir ilgesnių) vaizdo įrašų aktualiomis temomis. Kiekvieną mėn. papildoma naujais transliacijų įrašais.

  • 2. Meditacijos ir mindfulness praktikos

    Daugiau nei 40 skirtingų meditacijų vaizdo įrašų, kurių bendra trukmė per 15 val.

  • 3. Kvėpavimo pratimai

    Skirtingų kvėpavimo pratimų vaizdo įrašai.

  • 4. Įrašai dvasiniam augimui

    Daugiau nei 30 vaizdo įrašų žmogaus asmeniniam tobulėjimui.

  • 5. Kūno praktikos ir judesys

    Vaizdo įrašai, skirti kūno lavinimui ir stiprinimui.

  • 6. Vaikai ir mes

    Vaizdo įrašai, praktikos ir pratimai, skirti darbui su vaikais.

  • 7. Mityba ir psichologija

    Virš 20 vaizdo įrašų darbui su įvairiais mitybos sutrikimais.

  • 8. Specialūs garso (audio) įrašai

    Atsipalaidavimo treniruotės įrašas. Kvėpavimo treniruotės įrašas.

Turinį kuria daugybė Žmogaus instituto lektorių ir partnerių

Žinomiausi ir labiausiai patyrę Lietuvos psichoterapeutai ir psichologai

dr. Julius Neverauskas

Gydytojas psichoterapeutas

Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Reda Rizgelytė Viskontienė

Med. psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos psichoterapeutė

Psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė, schemų terapijos praktikė, LSMU Įvadinio psichoterapijos kurso dėstytoja. Daugiau nei 10 metų dirba praktinį darbą su klientais, taiko skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus. Psichologų sąjungos, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

dr. Alicja Juškienė

Psichologė – psichoterapeutė

LSMU mokslinė darbuotoja ir lektorė, mindfulness mokytoja, KET supervizorė.

Giedrė Žalytė

Psichologė - psichoterapeutė

Kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė ir supervizorė, schemų terapijos praktikė, LSMU Elgesio medicinos instituto dėstytoja. Turi daugiau kaip 12 metų praktinio darbo patirties, dirbant su klientais, taikant skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus, baigusi studijas Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje ir nuolat kelianti savo kvalifikaciją emocijų valdymo, vidinės šeimos sistemos, schemų terapijos, gamtos terapijos, mindfulness srityse. Lietuvos kognityvinės elgesio terapijos ir Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijų viceprezidentė.

Lina Bagdonavičienė

Psichologė - psichoterapeutė

Minfulness mokytoja/instruktorė, LSMU dėstytoja, Lietuvos Kognityvinės ir Elgesio terapijos supervizorė, Lietuvos Kognityvinės ir Elgesio terapijos valdybos narė, etikos komiteto pirmininkė.

Dr. Ramūnas Janavičius

Gydytojas, medicinos mokslų daktaras, dėmesingo įsisąmoninimo (atidos) praktikas, priėmimo ir įsipareigojimo (ACT) terapijos konsultantas, būsimas kognityvinės ir elgesio terapijos psichoterapeutas

Rosita Kanapeckaitė

Psichologė - psichoterapeutė

Kognityvinės ir elgesio krypties psichologė – psichoterapeutė, VU doktorantė, konsultuojanti ir vedanti paskaitas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje, Mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) instruktorė bei supervizorė. Rosita Kanapeckaitė yra knygos „Sutramdyta meška“ bendraautorė.

Inga Juodkūnė

Psichologė – psichoterapeutė

Psichologė – psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, autobiografinio romano “Rytoj vėl patekės saulė” autorė. Teikia individualias psichologines konsultacijas ir veda palaikymo grupes. Specializacijos sritys: pagalba esant depresijai, savižudybių prevencija, emocijų valdymas, asmeninių krizių įveikimas, asmenybės augimas. Nuo 2019 m. veda ilgalaikes emocinės paramos grupes patiriantiems depresiją ir nerimą. Nuo 2017 m. veda mindfulness grupes, terapinio rašymo dirbtuves. Daugiau nei 15 metų turi lektoriaus darbo patirties. Rašo savo tinklalapį “Atspirties taškas”.

Asta Jakonienė

Psichologė – psichoterapeutė

Psichologė - psichoterapeutė. Įsisąmoninimu grįstos psichologijos ir schemų terapijos vaikams praktikė. Su vaikais ir paaugliais dirbanti virš dešimt metų, nuolat vedanti tėvystės mokymus. Savo patirtį gilinanti tiek Lietuvos, tiek tarptautiniuose projektuose. Domėjimosi sritys: kognityvinė elgesio terapija vaikams, Mindfulness vaikams, tėvystė ir auklėjimo psichologija.

Į prenumeratos planą MAXI įeina visi Žmgaus instituto mokymai: