DOVANA TĖVO DIENOS PROGA!

2023 m. gegužės 31 dieną 18.20 val. Nuotolinis seminaras „Sėkminga TĖVYSTĖ skirtingame savo ir vaikų amžiuje“ Nemokamas seminaras visiems ŽMOGAUS INSTITUTO prenumeratoriams bei jų tėčiams!

Savo tėčius arba būsimus tėčius kviečiame užregistruoti čia: https://forms.gle/T45hZyWeWemgnkhE9 

Prenumeratoriams registruotis NEBŪTINA Seminaro trukmė – 2 val. Norintieji tapti ŽMOGAUS INSTITUTO prenumeratoriai gali iš 3 planų: MINI-MIDI-MAXi, iš kurių – MINI – VISIŠKAI NEMOKAMAS šiuo metu. Išsamiau apie prenumeratą čia: https://mokymai.zmogausinstitutas.lt/

Seminaro lektoriai

Nida Silienė

Medicinos gydytoja

Būsima kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeutė. Turinti 20 metų darbo patirtį tarptautinėse verslo organizacijose. Nuolat besimokanti ir smalsi asmenybė. Giliai suvokiu, kad pasaulis, gyvenimas ir aš pati esu nuolatinis kitimas, kūryba ir augimas. Tiki, kad tik pažindami, tobulėdami, geriau suvokdami save, priimdami ir paleisdami visas gyvenimo situacijas, gyvename ir kuriame geresnį savo gyvenimą. Jei jaučiatės užstrigęs, gyvenimas neteikia džiaugsmo ar kamuoja sunkumai, kviečiu asmeninėms konsultacijoms.

dr. Julius Neverauskas

Gydytojas psichoterapeutas

Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Mokymų medžiaga

    1. 1-oji dalis

    2. 2-oji dalis

    1. dr. Juliaus Neverausko skaidrės

Apie mokymus

  • €9,00
  • 3 pamokos