Neištikimybė - sena kaip pasaulis.

Ji nepataisoma, jaudina ir kelia baimę, yra glaudžiai susijusi su paslaptimi ir gėda, aistra ir kaltės jausmu.

Nors šia tema gana dažnai viešojoje erdvėje sklando anekdotai ar juokeliai, neištikimybė susijusi su intymiu porų ir atskiro žmogaus gyvenimu. Ir nors suprantame, kad neištikimybė šalia mūsų nuolat egzistuoja, tikrasis praregėjimas patiriamas tik tuomet, kai susiduriama tiesiogiai. Ir kenčiama visai nebūtinai tik tuo atveju, kai apgaudinėja partneris ar partnerė, bet ir todėl, kad patys esame neištikimi arba patys įsitraukę į neištikimybės trikampį – įsimylėję žmogų, esantį poroje. Taip pat tėvų, įsipainiojusių į neištikimybę, vaikai kenčia dėl buvusio ar esamo savo tėvų elgesio.

Neištikimybė yra viena pagrindinių skyrybų priežasčių.

  • Ką reikia žinoti apie neištikimybę?

  • Kaip sau padėti?

  • Kaip ir kokius sprendimus priimti?

  • Kaip įveikti dėl neištikimybės kilusią santykių krizę poroje?

  • Ko neištikimybė gali išmokyti apie santykius ir apie save?

Mokymus veda

Rūta Kažimėkienė

Gyd. psichoterapeutė Rūta Kažimėkienė turi daugiau kaip 20 metų darbo patirties medicinoje, gydant somatines neurologines ligas ir jau daugiau kaip penkerius metus dirba kaip psichoterapeutė (kognityvinė elgesio terapija), taip pat savo žinias gilina kūno terapijos, panikos ir nerimo, įvairių baimių, įkyrumų, depresijos, nemigos, valgymo sutrikimų srityse.

dr. Julius Neverauskas

Gydytojas psichoterapeutas

Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.