Nerimo sutrikimai yra bene dažniausios psichikos ligos, kurios kasmet pasireiškia apie 18-20 proc. visų gyventojų.

Nerimo sutrikimų tarpe bene didžiausią žalą žmonėms ir visuomenei daro panikos priepuoliai ir panikos sutrikimas.

Maždaug kas 30-tas gyventojas patiria panikos priepuolius arba serga panikos sutrikimu. Ši liga dažnai pakenkia darbingumui ir labai blogina žmogaus gyvenimo kokybę. Laimei šiuolaikinės psichoterapijos mokslas ir ypač kognityvinė-elgesio terapija sukūrė patikimus ir efektyvius panikos priepuolių valdymo ir panikos sutrikimo gydymo būdus. Naudojant juos daugeliu atveju galima be medikamentų pagalbos labai padėti nerimo priepuolius patiriančiam ir visiškai išgydyti sergantį panikos sutrikimu asmenį. ▶ Panikos priepuolių valdymo metodikos yra gana greitai išmokstamos ir gerai tinka ne tik dirbant su specialistu, bet ir savipagalbos tikslais. Šiuolaikinės panikos sutrikimo psichoterapijos tikslas, kad pacientas išmoktų taip lengvai naudoti nerimo ir panikos priepuolių suvaldymo technikas, kad galėtų užsitikrinti efektyvią savipagalbą, kai tik jos reikės. Šių technikų naudojimas labai pagerina sergančių asmenų savivertę, pasitikėjimą savo jėgomis, jie gali vėl pilnavertiškai gyventi, tampa darbingi. Išmokus psichoterapinių technikų, padedančių suvaldyti panikos priepuolius, jas galima asmuo gali adaptuoti ir kitiems savo nerimo simptomams valdyti bei nervų sistemai stabilizuoti. Labai svarbu, kad seminare bus pateiktos technikos, skirtos nerimo priepuolių bei panikos sutrikimo prevencijai. Taip pat bus mokoma kaip stiprinti nervų sistemos veiklą, stabilizuoti vidaus organų nervinė reguliaciją ir didinti atsparumą nerimastingumui.

Seminaro lektoriai

dr. Julius Neverauskas

Gydytojas psichoterapeutas

Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Giedrė Žalytė

Psichologė - psichoterapeutė

Kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė ir supervizorė, schemų terapijos praktikė, LSMU Elgesio medicinos instituto dėstytoja. Turi daugiau kaip 12 metų praktinio darbo patirties, dirbant su klientais, taikant skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus, baigusi studijas Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje ir nuolat kelianti savo kvalifikaciją emocijų valdymo, vidinės šeimos sistemos, schemų terapijos, gamtos terapijos, mindfulness srityse. Lietuvos kognityvinės elgesio terapijos ir Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijų viceprezidentė.

Ką gausiu įsigyjęs šiuos mokymus?

  • 9-ias seminaro vaizdo pamokas, kurių bendra trukmė 4 val.

  • Seminaro metu pateiktas skaidres.

  • Papildomą lektorių medžiagą, pateiktą jau po seminaro.

  • Mokymų įrašai bus pasiekiami 365 dienas nuo įsigyjimo datos.

  • Peržiūrėję mokymus, galėsite užduoti klausimus, į kuriuos lektorius atsakys artimiausiu metu.

  • Išklausyto seminaro pažymėjimą.

  • Prieigą prie bendruomenės Facebook grupės.

Seminaro tikslas – supažindinti dalyvius su panikos priepuoliais ir sutrikimu, jų diagnostika, gydymo principais ir pagalba bei savipagalba.

Seminare nagrinėjamos temos:

  • Kas yra panikos priepuoliai ir kas yra panikos sutrikimas? Kuo jie skiriasi? Kaipo panikos priepuoliai tampa panikos sutrikimu?

  • Kokios panikos priepuolių ir sutrikimo vystymosi priežastys?

  • Kaip išgyti nuo panikos sutrikimo? Panikos sutrikimo gydymo planas praktiškai.

  • Panikos priepuolio suvaldymo metodikos.

  • Vidaus organų nervinės reguliacijos stiprinimo ir stabilizavimo būdai.

  • Kaip užkirsti kelią panikos priepuolių atsinaujinimui ir panikos sutrikimo ligos atkryčiui?

  • Vengiantis elgesys sergant panikos sutrikimu (agorafobija) ir pagalbos bei savipagalbos būdai jam esant.

  • Pagalbos ir savipagalbos būdai esant panikos priepuoliams ir serganti panikos sutrikimu.

  • Kaip sumažinti nerimastingumą? Šiuolaikinės psichoterapijos metodikos…

Mokymų temos

    1. Vaizdo pamoka

    1. Vaizdo pamoka

    1. Vaizdo pamoka

    1. Vaizdo pamoka

    1. Vaizdo pamoka

Apie šiuos mokymus:

  • Kaina: 59.00 Eur
  • Trukmė: 4 val. 00 min.
  • Mokymus sudaro: 9 vaizdo pamokos

Dėl mokėjimų pavedimu ir dėl sąskaitų rašykite: [email protected].