Gyvenimas poroje ir šeimoje

– tai, visų pirma, savo ir partnerių poreikių tenkinimas. Negali būti tvirtos sąjungos tarp vyro ir moters, jeigu mes neatpažįstame savo partnerių tikrųjų poreikių ir nemokame tinkamu būdu į juos reaguoti bei derinti su savaisiais… O poreikiai gali būti labai skirtingi.

Yra daug mitų apibendrinančių vyrų ir moterų reikmes, interesus bei elgesio stereotipus. Taip, bendrybių yra, tačiau žmonės gali būti labai skirtingi, kaip ir jų poreikiai gali būti labai skirtingi. Todėl, svarbu ne tik žinoti tyrimais (o ne klaidingomis ar mistinėmis prielaidomis) pagrįstus bendruosius savo partnerių (vyrų ar moterų) poreikius, bet ir specifinius, būdingus tik tam tikram žmogui… Taip pat problema gali būti įsisąmoninti savo pačių poreikius, atskirti juos nuo norų ir tenkinti pačiais geriausiais būdais derinant su partnerių poreikiais. Visoms šioms temoms ir yra skirtas Juliaus Neverausko ir Redos Rizgelytės-Viskontienės seminaras “Ką moterys norėtų, kad vyrai žinotų, ir ką vyrai norėtų, kad moterys žinotų”.

Ką gausiu įsigyjęs šiuos mokymus?

 • 9-ias seminaro vaizdo pamokas, kurių bendra trukmė 4 val.

 • Seminaro metu pateiktas skaidres.

 • Papildomą lektorių medžiagą, pateiktą jau po seminaro.

 • Rekomenduojamos literatūros sąrašą.

 • Mokymų įrašai bus pasiekiami 6 mėn. nuo įsigyjimo dienos.

 • Peržiūrėję mokymus, galėsite užduoti klausimus, į kuriuos lektorius atsakys artimiausiu metu.

 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.

 • Prieigą prie bendruomenės Facebook grupės.

Gyvenimas poroje ir šeimoje dažnai tampa rimtu iššūkiu.

Ir taip yra ne dėlto, kad vyrai ar moterys nenori gyventi darnoje ir meilėje, o todėl, kad nemoka taip gyventi. O nemoka todėl, kad neturėjo galimybės išmokti… Ypač sunku gali būti tiems, kurių šeimos, kurioje gimė, modelis nėra pats geriausias…

Seminaro lektoriai

Reda Rizgelytė Viskontienė

Med. psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos psichoterapeutė

Psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė, schemų terapijos praktikė, LSMU Įvadinio psichoterapijos kurso dėstytoja. Daugiau nei 10 metų dirba praktinį darbą su klientais, taiko skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus. Psichologų sąjungos, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

dr. Julius Neverauskas

Gydytojas psichoterapeutas

Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Žiūrėkite nemokamą mokymų fragmentą >>>

Lektoriai: Reda Rizgelytė Viskontienė ir dr. Julius Neverauskas

Seminare nagrinėjamos temos:

 • Mūsų poreikiai ir norai. Kuo jie skiriasi ir kodėl tai reikia žinoti…

 • Bendrieji moterų poreikiai romantiniuose ir poros/šeimos santykiuose. Jų skirtingumai ir kokiais būdais galima juos patenkinti…

 • Bendrieji vyrų poreikiai romantiniuose ir poros/šeimos santykiuose. Jų skirtingumai ir kokiais būdais galima juos patenkinti…

 • Individualūs moterų poreikiai ir norai. Kaip atpažinti ir patenkinti….

 • Individualūs vyrų poreikiai ir norai. Kaip atpažinti ir patenkinti….

 • Kaip išpildyti partnerių poreikius nepažeidžiant savųjų?

 • Kaip partnerių poroje poreikius įtakoja kiti žmonės (vaikai, tėvai, kiti asmenys, tame tarpe kiti vyrai ir kitos moterys)?

 • Ką daryti konfliktinėse situacijose?

 • Kaip atsinaujinti ir atkurti santykius įvykus traumoms?

Keletas buvusių seminarų dalyvių atsiliepimų, apie lektorius:

“Ypatingai įdomūs ir išsamūs seminarai. Be jokios abejonės rekomenduoju visiems ir kiekvienam, norinčiam geriau suprasti save ir aplinkinius. Šių seminarų įkvėpta ėmiausi įgyvendinti savo svajones ir siekti savo tikslų, kuriems anksčiau neužteko drąsos.”

Seminaro dalyvis

“Man asmeniškai didžioji dalis seminarų ar pokalbių padėjo atsakyti sau į kai kuriuos klausimus, kurie man kildavo, tiesiog suvokti bei priimti, kad nėra tobulų žmonių šiame netobulame pasaulyje, tačiau tuo pačiu priimti tai, kad kiekvienas žmogus yra kažkokia prasme vertingas šiame gyvenime.”

Seminaro dalyvis

Mokymų temos

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

Apie šiuos mokymus:

 • Kaina: 59.00 Eur
 • Trukmė: 4 val. 00 min.
 • Mokymus sudaro: 9 vaizdo pamokos

Dėl mokėjimų pavedimu ir dėl sąskaitų rašykite: info@zmogausinstitutas.lt.