Vaikų elgesys yra tai, ką matome kasdien.

Galime matyti, kaip vaikai džiaugiasi, taškosi balose, vaiko balandžius miesto aikštėje, taip pat galime matyti, kaip parduotuvėje vaikas krenta ant žemės ir reikalauja žaislo arba užsispyręs neklauso tėvų ir nelipa į automobilį. Specialistai dažnai sulaukia tėvų, kurie kreipiasi dėl netinkamo vaikų elgesio. Tėvai ir pedagogai kasdien susiduria su vaikais, kurie savo elgesiu sukelia sumaištį pamokoje arba ryto rutiną namuose paverčia šeimos konfliktu. Ką tokiu atveju daryti? Vaiko elgesys - lyg ledkalnio viršūnė, kuri po savimi slepia daugybę dalykų, kurių negalime matyti. Taigi, kas slepiasi po rodomu vaikų elgesiu?

Seminare aptariamos temos:

 • Ką suaugusieji turi žinoti?

 • Kada vaikų elgesiui reikia pasakyti STOP?

 • Kaip nubrėžti tinkamas ribas, nepažeidžiant vaiko poreikių?

 • Kaip atskirti elgesį nuo asmenybės?

 • Kaip mokyti vaikus planuoti savo elgesį?

Lektoriai:

dr. Julius Neverauskas

Gydytojas psichoterapeutas

Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Asta Jakonienė

Psichologė – psichoterapeutė

Psichologė - psichoterapeutė. Įsisąmoninimu grįstos psichologijos ir schemų terapijos vaikams praktikė. Su vaikais ir paaugliais dirbanti virš dešimt metų, nuolat vedanti tėvystės mokymus. Savo patirtį gilinanti tiek Lietuvos, tiek tarptautiniuose projektuose. Domėjimosi sritys: kognityvinė elgesio terapija vaikams, Mindfulness vaikams, tėvystė ir auklėjimo psichologija.

Mokymus sudaro:

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. dr. Juliaus Neverausko skaidrės

  2. Astos Jakonienės skaidrės

  3. ABC lentelė

  4. Darbalapiai

  5. Darbalapis vaikams

  6. Dialektinė elgesio terapija: pratimai

  7. ELGESIO PASEKMĖS

  8. HOT DOCS lentelė

Daugiau informacijos:

 • €49,00
 • Trukmė: 3 val.