Lėtinės ligos ir psichologinė sveikata
Kaip gali padėti psichoterapija? Kaip galime padėti patys sau? | Praktinis seminaras
Liga tampa lėtinė, kai žmogus ja serga ilgiau nei pusmetį. Ji gali užklupti tiek dėl netinkamo gyvenimo būdo, žalingų įpročių, nuolat patiriamo streso, tiek dėl genetikos.
Jei esate sveikatos psichologas, psichoterapeutas, kineziterapeutas, ergoterapeutas, gydytojas ar treneris, dirbantis su asmenimis, sergančiais lėtinėmis fizinėmis ligomis, suprantate su kokiais sunkumais susiduria žmonės, turintys ilgalaikę fizinę sveikatos būklę ar sergantys lėtinėmis ligomis. Gyvenimas su lėtine liga gali paveikti beveik visus žmogaus gyvenimo aspektus - nuo santykių ir darbo iki finansų bei bendros gerovės.
Šie mokymai skirti dirbantiems su sergančiaisiais lėtinėmis fizinės sveikatos ligomis, tokiomis kaip artritas, astma, širdies ligos, insultas, diabetas ir kitomis lėtinėmis ligomis. Seminare gali dalyvauti ir patys sergantieji arba jų artimieji, norintys sužinoti, o kaip gi galime patys padėti sau bei palengvinti lėtinių ligų sukeliamą psichologinį diskomfortą.
Seminaro metu bus pateikta išsami teorinė informacija, išmoksite esminių praktinių įgūdžių kaip padėti sau ir savo klientams.
Vaizdo pamoka
Vaizdo pamoka
Vaizdo pamoka
dr. Juliaus Neverausko skaidrės
Nidos Silienės skaidrės