Jau kurį laiką gyvename neįprastomis, susitelkimo ir iššūkių kupinomis sąlygomis.

Kaip mums pavyko priprasti ir adaptuotis? Kaip sekėsi „atskirti“ darbą ir šeimos gyvenimą…? Didžioji dauguma atsakys, jog sunkiai… Iš tiesų, gyventi ekstremaliomis ar itin daug nepatogumų keliančiomis sąlygomis žmonės gali tik trumpą laiko tarpą. Ilgainiui, arba prie to priprantama, arba tai sukelia nemenkas psichologines pasekmes.

Mažėjančios vietos pas psichoterapeutus ir psichologus rodo, jog nemaža dalis žmonių emociškai „sprogsta“ būtent dabar. Kone visus metus puoselėtas laukimas, kad tuoj tuoj baigsis karantinas ir vėl viskas sugrįš į buvusias vėžes, į įprastą gyvenimą, sukelia dar didesnę psichologinę įtampą, didesnes pykčio, nusivylimo, kaltinimo, susierzinimo emocijas ir ilgainiui – emocinį nuovargį. Ir galiausiai tai atsiliepia tiek profesiniame gyvenime, tiek asmeniniuose santykiuose. Specialistai pastebi išaugusį nerimą, įtampą tarpasmeniniuose santykiuose ir mažėjantį darbo efektyvumą. Vis daugiau organizacijų, kurioms svarbi ne tik fizinė, bet ir emocinė darbuotojų sveikata, imasi priemonių, kad galėtų padėti geriau jaustis ar lengviau įveikti esamus iššūkius. Seminaro metu kalbėsime labai aktualia emocinio nuovargio ir psichologinio pervargimo tema, nagrinėsime pirmuosius simptomus, kaip tai atpažinti savyje ir kituose, kokie mūsų veiksmai, elgesys ir mintys esant perdegimui ir emociniam nuovargiui kenkia bei kaip ugdyti psichologinio atsparumo kompetencijas tiek savyje, tiek komandoje ar organizacijos lygmeniu. Seminaro metu pateiksime veiksmingus metodus, kaip galime padėti sau ir šalia esančiam žmogui, kokios reikalingos naujos kompetencijos ir įgūdžiai tam, jog esant ilgalaikiam stresui gebėtumėm išlikti darbingi ir adekvačios emocinės būklės. Seminaro metu informacija ir žinios derinama su praktikomis.

Seminaro lektoriai

dr. Julius Neverauskas

Gydytojas psichoterapeutas

Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Janina Sabaitė Melnikovienė

Organizacinio koučingo specialistė (ICF Workplace coaching, ICU, ICTA), Streso valdymo ir karjeros konsultantė, Mindfulness mokytoja/instruktorė Organizacijų komunikacijos (vidinė komunikacija, krizių valdymas, darbdavio įvaizdis ir darbuotojų gerovė) konsultantė ir mokymų lektorė „Žmogaus psichologijos instituto“ partnerė

Ką gausiu įsigyjęs šiuos mokymus?

 • Vaizdo pamokas, kurių bendra trukmė 4 val.

 • Seminaro metu pateiktas skaidres.

 • Papildomą lektorių medžiagą, pateiktą jau po seminaro.

 • Mokymų įrašai bus pasiekiami 365 dienas nuo įsigyjimo datos.

 • Peržiūrėję mokymus, galėsite užduoti klausimus, į kuriuos lektorius atsakys artimiausiu metu.

 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.

 • Prieigą prie bendruomenės Facebook grupės.

Kiti atsiliepimai:

“Per trumpą laiką buvo pateikta daug informacijos: esminės, aiškios, sukoncentruotos paprastai ir aiškiai. Labai nuoširdžiai. Lektoriai nuostabūs.”

Seminaro dalyvis

“Abu lektoriai profesionaliai, bet paprastam žmogui suprantama kalba vedė paskaitą.”

Seminaro dalyvis

Seminaro temos:

 • Kodėl mes emociškai pervargstame ir kaip mes keliaujame į perdegimą?

 • Kaip suprasti perdegimo ir pervargimo būsenas? Ir kokią įtaką tai daro mūsų fizinei sveikatai?

 • Kaip atpažinti kolegos ar artimojo emocinio nuovargio ir psichologinio pervargimo simptomus?

  Ženklai, į kuriuos turėtų atkreipti organizacijų vadovai. Veiksmingos priemonės organizacijose.

 • Kaip padėti jaučiant emocinį nuovargį? Adaptyvūs ir žalingi elgesio bei mąstymo modeliai.

 • Veiksmingos profesinio ir asmeninio gyvenimo planavimo metodikos, savimotyvacijos įgūdžiai.

 • „Darboholiko“ diagnozė. Ko vengiame „pabėgdami“ į darbą ir, kaip padėti sau bei šalia esančiam žmogui, kolegoms?

 • Kokių priemonių imtis norint padėti jaustis geriau? Nuo streso ir emocijų valdymo, komunikacijos įgūdžių tobulinimo iki problemų įveikos ir sprendimų priėmimo bei konfliktų valdymo įgūdžių.

 • Balanso paieškos su mindfulness ir atjautos bei pasirūpinimo savimi praktikomis.

Mokymų temos

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  2. Mokymų skaidrės

Apie šiuos mokymus:

 • Kaina: 59.00 Eur
 • Trukmė: 4 val. 00 min.
 • Mokymus sudaro: 2 vaizdo pamokos

Dėl mokėjimų pavedimu ir dėl sąskaitų rašykite: [email protected].