Pagalba sau ir kitiems dirbant su savastimi bei jos dalimi

Kviečiame susipažinti su nauja, labai sparčiai populiarėjančia metodika ir jos galimybėmis psichoterapijoje!

Vidinės šeimos sistemos terapija (angl. Internal Family Systems, IFS), tai psichoterapijos modelis, kuris remiasi prielaida, kad žmogaus psichika yra ne vienalytė, o susidedanti iš įvairių dalių, ir kuo daugiau trauminių patirčių žmogus turi, tuo daugiau šių dalių gali būti, ir tuo jos gali būti ekstremalesnės. Tačiau pats dalių buvimas nėra sutrikimo požymis, įvairių dalių turime visi.  Dirbant pagal šį modelį visos dalys priimamos kaip vertingos, su jomis kuriamas pasitikėjimu grįstas santykis, ir kuo saugiau įvairios dalys ima jaustis, tuo vientisesnis ir harmoningesnis tampa žmogus.       

------------------------------------------------------------

Seminaras skirtas visiems, kurie domisi naujomis psichoterapinio gydymo galimybėmis, nori daugiau sužinoti apie vidinės šeimos sistemos terapiją, bei specialistams, t.y. visų specialybių gydytojams, psichoterapeutams, psichologams, medicinos psichologams, bendrosios praktikos slaugytojams, meno terapeutams.

Seminaro tikslas: teoriškai ir praktiškai supažinti dalyvius su vidinės šeimos sistemos terapijos modelio taikymo galimybėmis.

Uždaviniai: supažindinti, kaip galima atpažinti savo ir klientų psichikos dalis, jų tarpusavio santykių dinamiką ir taip stiprinti asmenybę, didinti jos vientisumą, spręsti problemas ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Šiuo metu mėgiamiausi lankytojų mokymai:

 • €59,00

  €59,00JAUTRUS ASMUO. Kaip gyventi jiems ir su jais? Psichoterapinis požiūris.

  Noriu tobulėti
 • €59,00

  €59,00Kaip sukurti ir išlaikyti meilės ryšį?

  Noriu tobulėti
 • €59,00

  €59,00Moters savivertė. Kaip išmokti visada būti „savo pusėje“?

  Noriu tobulėti

Mokymų lektorės

Giedrė Žalytė

Psichologė - psichoterapeutė

Kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė ir supervizorė, schemų terapijos praktikė, LSMU Elgesio medicinos instituto dėstytoja. Turi daugiau kaip 12 metų praktinio darbo patirties, dirbant su klientais, taikant skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus, baigusi studijas Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje ir nuolat kelianti savo kvalifikaciją emocijų valdymo, vidinės šeimos sistemos, schemų terapijos, gamtos terapijos, mindfulness srityse. Lietuvos kognityvinės elgesio terapijos ir Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijų viceprezidentė.

Reda Rizgelytė Viskontienė

Med. psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos psichoterapeutė

Psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė, schemų terapijos praktikė, LSMU Įvadinio psichoterapijos kurso dėstytoja. Daugiau nei 10 metų dirba praktinį darbą su klientais, taiko skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus. Psichologų sąjungos, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

Mokymus sudaro:

  1. Video įrašas

  2. Giedrės Žalytės skaidrės

  3. Redos Rizgelytės - Viskontienės skaidrės

  4. Tako praktika

Apie

 • 4 pamokos
 • 4 valandų vaizdo įrašo turinio