SEMINARO NAUDA:

Šiame seminare kalbėsime apie tai, kaip atpažinti ir pripažinti šią problemą (tai jau savaime nelengva užduotis), bei kaip galime mažai žingsneliais keisti save taip, kad užuot nuolat orientavęsi į kitus, jų lūkesčius bei poreikius, pripažintume jog ir mes turime norų, poreikių, teisių ir lūkesčių, ir išmoktume po truputį brėžti ribas, ir kartais prioritetą teikti sau, kad mūsų gyvenimas nebūtų tik kitų žmonių “aptarnavimas”, bet ir mūsų pačių augimas, skleidimasis, buvimas savimi, bei iš to kylantis gyvenimo džiaugsmas. Ir tai nereiškia, kad turime atsisakyti santykių, tiesiog juose svarbu po truputį padaryti vietos ne tik kitiems žmonėms, bet ir sau.

Lektoriai:

Giedrė Žalytė

Psichologė - psichoterapeutė

Kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė ir supervizorė, schemų terapijos praktikė, LSMU Elgesio medicinos instituto dėstytoja. Turi daugiau kaip 12 metų praktinio darbo patirties, dirbant su klientais, taikant skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus, baigusi studijas Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje ir nuolat kelianti savo kvalifikaciją emocijų valdymo, vidinės šeimos sistemos, schemų terapijos, gamtos terapijos, mindfulness srityse. Lietuvos kognityvinės elgesio terapijos ir Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijų viceprezidentė.

Reda Rizgelytė Viskontienė

Med. psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos psichoterapeutė

Psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė, schemų terapijos praktikė, LSMU Įvadinio psichoterapijos kurso dėstytoja. Daugiau nei 10 metų dirba praktinį darbą su klientais, taiko skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus. Psichologų sąjungos, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

TEMOS AKTUALUMAS IR PROBLEMATIKA:

 • Ar jaučiate, kad nuolat esate susitelkusi(ęs) į kitų žmonių poreikius ir trokštate jaustis jiems reikalinga?

 • Ar pastebite, kad dažnai norisi kitų žmonių patvirtinimo, jog esate vertinga (-s), ir kad labai gąsdina kritika, nuvertinimas, atstūmimas?

 • Kad norisi patikti ir išlaikyti santykius bet kokia kaina, net jeigu kiti sako priešingai, arba jaučiate, jog šie santykiai (ar jie būtų asmeniniai, ar darbiniai) jums kenkia?

 • Visa tai gali byloti, kad esate priklausoma(s) nuo santykių. Su šia problema dažniau susiduria moterys, tačiau ji gali būti būdinga ir vyrams.

Mokymų data

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Giedrės Žalytės skaidrės

  2. Redos Rizgelytės Viskontienės skaidrės

Daugiau informacijos:

 • €49,00
 • 7 pamokos
 • Trukmė: 4 val.