Aktualumas:

medicininę, socialinę ir psichologinę pagalbą žmonėms teikiantys specialistai nuolat patiria didelius emocinius krūvius, neretai viršijančius jų adaptacijos galimybes.

Dėl to didėja distreso, perdegimo ir jų sukeltų sutrikimų rizika. Kartais tai baigiasi net tragiškai. Psichologinė šių darbuotojų būklė turi įtakos jų darbo kokybei bei efektyvumui. Šiais atvejais gali labai padėti moksliškai pagrįstos įsisąmoninimo (angl. mindfulness) ir priėmimo bei įsipareigojimo (angl. acceptance and commitment) psichologija grįstos metodikos. Jos išmoko geriau valdyti stresą ir jo pasekmes, efektyviau dirbti esant nuolatiniam spaudimui ir greičiau atgauti jėgas bei psichologinę pusiausvyrą. Taip pat šios metodikos padeda ugdyti psichologinį atsparumą, kurio labai prireikia dirbant su žmonėmis medicinos, psichologijos ir kitų socialinių paslaugų srityje. Taigi, įsisąmoninimo ir priėmimo bei įsipareigojimo psichologija grįstų metodikų praktiniai mokymai yra labai aktualūs dabartinėje situacijoje.

Seminaro lektorius

dr. Julius Neverauskas

Gydytojas psichoterapeutas

Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Seminaro tikslas:

supažindinti mokymų dalyvius su įsisąmoninimo ir priėmimo bei įsipareigojimo psichologija grįstų metodikų galimybėmis padedant didinti medicinos, psichologijos ir socialinėje srityje dirbančių žmonių psichologinį atsparumą bei gerbūvį ir išmokyti šių metodikų svarbiausių įgūdžių, leidžiančių jas taikyti praktikoje savo darbe.

TEMOS:

  • Įsisąmoninimo (psichologijos) pagrindai ir jos taikymas medicininėje ir socialinėje darbinėje aplinkoje. Svarbiausių įsisąmoninimo psichologijos pratimų, skirtų darbiniai aplinkai praktinis mokymas.

  • Priėmimo ir įsipareigojimo psichologijos pagrindai ir jos taikymas medicininėje ir socialinėje darbinėje aplinkoje. Svarbiausių priėmimo ir įsipareigojimo metodikų, skirtų darbiniai aplinkai praktinis mokymas.

  • Psichologinis atsparumas ir jo ugdymas naudojant įsisąmoninimo ir priėmimo bei įsipareigojimo metodikas. Psichologinės pusiausvyros atstatymo ir psichologinio gerbūvio didinimo galimybės dirbant medicinos, psichologijos ir socialinėje srityse. Metodikų, skirtų psichologinio atsparumo didinimui praktinis mokymas. Metodikų, skirtų psichologinės pusiausvyros atgavimui ir psichologinio gerbūvio jausmo didinimui praktinis mokymas. Klausimai-atsakymai, diskusijos.

Žiūrėkite nemokamą mokymų fragmentą >>>

Lektorius: dr. Julius Neverauskas

Ką gausiu įsigyjęs šiuos mokymus?

  • 17-ia seminaro vaizdo pamokų, kurių bendra trukmė 4 val.

  • Seminaro metu pateiktas skaidres.

  • Papildomą lektorių medžiagą, pateiktą jau po seminaro.

  • Mokymų įrašai bus pasiekiami 365 dienas nuo įsigyjimo datos.

  • Peržiūrėję mokymus, galėsite užduoti klausimus, į kuriuos lektorius atsakys artimiausiu metu.

  • Išklausyto seminaro pažymėjimą.

  • Prieigą prie bendruomenės Facebook grupės.

Mokymų temos

    1. Vaizdo pamoka

      NEMOKAMA PERŽIŪRA
    1. Vaizdo pamoka

    1. Vaizdo pamoka

    1. Vaizdo pamoka

    1. Vaizdo pamoka

    1. Vaizdo pamoka

Apie šiuos mokymus:

  • Kaina: 59.00 Eur
  • Trukmė: 4 val. 00 min.
  • Mokymus sudaro: 17 vaizdo pamokų

Dėl mokėjimų pavedimu ir dėl sąskaitų rašykite: [email protected].