„Žmogaus auginimas – kaip namo statymas.

Gimdami gauname plytas, kurias dėlioja mūsų tėvai ir kiti artimieji, bet užaugę, jeigu mums pastatytas namas yra nepatogus arba netinkamas, galime padaryti namo rekonstrukciją jau pagal save, t.y. tam tikra prasme išsigydyti prieraišumo traumas“ – dr. Julius Neverauskas.

Kaip save, kitus žmones ir pasaulį suvokia žmogus, patyręs ir kol kas neišsigydęs prieraišumo traumų? Jam ar jai gali atrodyti, kad:

 • Esu bloga/blogas, niekam tikęs, kvailys, nevykėlis, niekam nerūpiu (jokios skirtumo, ar apskritai esu)

 • Kiti žmonės nepatikimi, grėsmingi, neprognozuojami, kritiški, atstumiantys, abejingi

 • Pasaulis šaltas, grėsmingas, visi rūpinasi tik savim

Išskiriami keturi pagrindiniai prieraišumo tipai: saugus, vengiantis, ambivalentiškas ir dezorganizuotas.

Jeigu mums pasireiškia vienas iš nesaugių prieraišumo stilių ir mes su tuo nieko nedarome, didelė tikimybė, kad jis ne tik įtakos mūsų gyvenimą, bet ir šį prieraišumą perduosime savo atžaloms. Saugus prieraišumas susiformuoja tada, kai kūdikio ir vaiko poreikiai buvo pakankamai patenkinti, tapęs suaugęs jis gerai jaučiasi pats su savimi, save priima tokį, koks jis yra, jaučia sau teigiamus jausmus, gali kurti prasmingus bei artimus ryšius su kitais žmonėmis. Laimei, jeigu vaikystėje mums susiformavo nesaugus prieraišumas, kryptingai dirbdami su savimi mes galime formuoti saugų prieraišumą.

Seminaro lektoriai

Giedrė Žalytė

Psichologė - psichoterapeutė

Kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė ir supervizorė, schemų terapijos praktikė, LSMU Elgesio medicinos instituto dėstytoja. Turi daugiau kaip 12 metų praktinio darbo patirties, dirbant su klientais, taikant skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus, baigusi studijas Lietuvoje ir Didžiojoje Britanijoje ir nuolat kelianti savo kvalifikaciją emocijų valdymo, vidinės šeimos sistemos, schemų terapijos, gamtos terapijos, mindfulness srityse. Lietuvos kognityvinės elgesio terapijos ir Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijų viceprezidentė.

dr. Julius Neverauskas

Gydytojas psichoterapeutas

Medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečius dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Reda Rizgelytė Viskontienė

Med. psichologė, kognityvinės ir elgesio terapijos psichoterapeutė

Psichologė, kognityvinės ir elgesio krypties (KET) psichoterapeutė, schemų terapijos praktikė, LSMU Įvadinio psichoterapijos kurso dėstytoja. Daugiau nei 10 metų dirba praktinį darbą su klientais, taiko skirtingus šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos metodus. Psichologų sąjungos, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos bei Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.

Ką gausiu įsigyjęs šiuos mokymus?

 • Seminaro vaizdo pamokas, kurių bendra trukmė 3 val.

 • Seminaro metu pateiktas skaidres.

 • Papildomą lektorių medžiagą, pateiktą jau po seminaro.

 • Mokymų įrašai bus pasiekiami 365 dienas nuo įsigyjimo datos.

 • Peržiūrėję mokymus, galėsite užduoti klausimus, į kuriuos lektorius atsakys artimiausiu metu.

 • Išklausyto seminaro pažymėjimą.

 • Prieigą prie bendruomenės Facebook grupės.

Seminare nagrinėjamos temos:

 • Kaip paleisti susikaupusias nuoskaudas, trukdančias pozityviai gyventi?

 • Kaip kurti sveikus ir abipusiai praturtinančius santykius su kitais žmonėmis?

 • Kaip sumažinti vaikystėje patirtų traumų įtaką mūsų asmeniniam gyvenimui?

 • Kaip nustatyti savo prieraišumo stilių? Kaip pripažinti sau, kad jis yra?

 • Kaip „perdirbti“ prieraišumo traumas ir pakeisti prieraišumo tipą?

 • Kaip nutraukti prieraišumu grįstą ryšį su kitu asmeniu?

Mokymų temos

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

  1. Vaizdo pamoka

Apie šiuos mokymus:

 • Kaina: 59.00 Eur
 • Trukmė: 3 val. 00 min.

Dėl mokėjimų pavedimu ir dėl sąskaitų rašykite: [email protected].