🌞 VASAROS PASIŪLYMAS! 🌞 Net 129 SEMINARAI – tavo įkvėpimui ir tobulėjimui!
🚀 Pasinaudok vasaros proga – investuok į save dabar!
🚀 Pasinaudok vasaros proga – investuok į save dabar!
Pasiūlymas galioja iki 2025 m. rugpjūčio 31 d.
Rinkis, kas tau tinka labiausiai!
Psichologija • psichoterapija • saviugda • santykiai • karjera • vidinė ramybė ir dar daugiau!
Daugiau nei 650 valandų vertingų mokymų
Galioja 12 mėn. arba NERIBOTAI – rinkis, kas tau tinka labiausiai!
100% Pinigų grąžinimas įvykus klaidai.
Virškinimo sistema ir jos sutrikimai psichologijos, psichiatrijos ir psichoterapijos sankirtoje. Seminarų ciklas su gydytoja gastroenterologe, dietologe ir psichoterapeute doc. dr. Aida Žvirbliene
Virškinimo sistema ir jos sutrikimai psichologijos, psichiatrijos ir psichoterapijos sankirtoje. Seminarų ciklas su gydytoja gastroenterologe, dietologe ir psichoterapeute doc. dr. Aida Žvirbliene
Norintiems užmegzti, išlaikyti ir puoselėti ilgalaikį meilės ryšį poroje. Norintiems investuoti į santykius, auginti juos, rasti naujų pastiprinančių idėjų. Patiriantiems sunkumų poros santykiuose ir ieškantiems būdų, kaip praturtinti savo santykius.
Kognityvinė ir elgesio terapija siūlo efektyvius, mokslu pagrįstus būdus, kaip galima sumažinti išsiblaškymą, pagerinti koncentraciją, sumažinti impulsyvumą, tvarkytis su ADHD susijusiais emocijų reguliavimo sunkumais bei ADHD sukeliama stigma.
Labai didelė dalis žmonių socialinėse situacijose patiria nerimą ir gėda, bei kitus nemalonius jausmus, kuriuos lydi gausūs kūno pojūčiai. Tokie jausmai yra būdinga labai daug žmonių ir tik pavieniai žmonės įvardina, kad nejaučia socialinio nerimo.
Seminaro metu bus siekiama suteikti žinių, įgūdžių bei įrankių, padedančių vaikams sėkmingai suvaldyti savo emocijas. Savo žiniomis ir patirtimi dalinsis dr. Julius Neverauskas ir vaikų ir paauglių psichologė-psichoterapeutė Asta Jakonienė.
Seminaro tikslas – supažindinti dalyvius su mokslu ir įrodymais grįsta šizofreninio ir psichozinio spektro sutrikimų (šizofrenija, šizoafektinis, kliedesinis sutrikimai) samprata ir pagalbos (bei savipagalbos) galimybėmis.
ATLEIDIMAS TIKRAI VEIKIA! Daugelis išsamių mokslinių tyrimų parodė, kad sugebantys atleisti pasižymi geresne emocine sveikata, po atleidimo sumažėja pyktis, agresija, nerimas, depresijos simptomai, potrauminio streso sindromo poveikis.
Kas tai yra emocinis nuovargis, kaip atpažinti pirmuosius simptomus ir besitęsiančią būseną? Kas dažniau patiria emocinį nuovargį? Kaip atpažinti perdegimą, perdegimo signalus? Kokios galimos organizacinės ir asmeninės perdegimo priežastys?
Ką išmoks seminaro dalyviai? Išmoks pastebėti, atpažinti ir tyrinėti savo ar kliento psichikos dalių bei savasties veikimą, kurti ryšį su įvairiomis dalimis, atpažinti savastį - savo/kliento asmenybės centrą, įgis pradinių praktinių įgūdžių.
Trijų seminarų ciklo tikslas – supažindinti su pagrindiniais valgymo sutrikimais ir jų psichoterapinio gydymo galimybėmis, savipagalba, gydymo tikslais, apribojimais ir sunkumais.
Trijų seminarų ciklo tikslas – supažindinti su pagrindiniais valgymo sutrikimais ir jų psichoterapinio gydymo galimybėmis, savipagalba, gydymo tikslais, apribojimais ir sunkumais.
Asmenims norintiems susikurti gyvenimą, kurį verta ir prasminga gyventi. Kovojantiems su tarpasmeniniu chaosu, intensyviais emociniais svyravimais, impulsyvumu, tuštumos pojūčiu, beprasmybės ir bejėgiškumo jausmais ir suicidiniu elgesiu.
Seminaro tikslas – supažindinti su medikamentinio ir psichoterapinio gydymo galimybėmis, savipagalba, gydymo apribojimais, esant asmenybės sutrikimams ar ypatumams. Seminaras skirtas visiems, kuriems yra aktuali ši tema, o taip pat ir specialistams.
Kas yra asmenybė? Kas nulemia jos susiformavimą? Kiek ir kaip galime ją keisti? Šie klausimai žmoniją domina jau nuo Antikinės Graikijos laikų, o galbūt ir dar seniau. Žmonijos istorijoje yra daugybė bandymų apibūdinti, sugrupuoti žmones...
Kas yra asmenybė? Kas nulemia jos susiformavimą? Kiek ir kaip galime ją keisti? Šie klausimai žmoniją domina jau nuo Antikinės Graikijos laikų, o galbūt ir dar seniau. Žmonijos istorijoje yra daugybė bandymų apibūdinti, sugrupuoti žmones...
Kas yra asmenybė? Kas nulemia jos susiformavimą? Kiek ir kaip galime ją keisti? Šie klausimai žmoniją domina jau nuo Antikinės Graikijos laikų, o galbūt ir dar seniau. Žmonijos istorijoje yra daugybė bandymų apibūdinti, sugrupuoti žmones...
Lektoriai dalinsis mokslinėmis žiniomis bei ilgalaike savo patirtimi. Dalyviai gaus visą seminaro medžiagą, paruoštus darbalapius darbui su vaikais bei naudingas nuorodas. Seminaro metu bus pateikta išsami teorinė medžiaga, papildyta praktiniais...
Žmogaus auginimas – kaip namo statymas. Gimdami gauname plytas, kurias dėlioja mūsų tėvai ir kiti artimieji, bet užaugę, jeigu mums pastatytas namas yra nepatogus arba netinkamas, galime padaryti namo rekonstrukciją jau pagal save...
Seminaro dalyviai sužinos naujausių duomenų apie įvairių rūšių konfliktus asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje, taip pat apie žinomus ir mokslu pagrįstas jų sprendimo būdus, praktiškai įsisavins konfliktų sprendimo metodikas.
Seminaras skirtas žmonėms, kurie vaikystėje patyrė sunkesnių išgyvenimų ir jaučia bei pastebi, kad šie išgyvenimai iki šiol veikia jų gyvenimą. Tai gali būti vaikystėje patirtos netektys, emocinis ir/ar buitinis apleistumas, didelis vienišumas...
Seminaras skirtas norintiems gauti žinių apie savipagalbą kovojant su žalingais įpročiais. Siekiantiems mesti rūkyti pasitelkiant kognityvine elgesio terapija bei asmenims, kurie nori padėti įveikti priklausomybę savo artimiesiems.
Kaip gyventi, kad patys tvarkytume savo gyvenimą ir visada būtume laisvi pasakyti „NE“, kai to mums reikia, o kartu tvirtai žinotume kada norime sakyti „TAIP“? Kaip nustatyti „sveikas“ ribas santykiuose su partneriu, vaikais, tėvais, draugais, savim?
Manoma, jog visoje populiacijoje yra ne mažiau kaip 20% itin jautrių vaikų. Daugiausia sunkumų kyla tuomet, kai tėvai, pedagogai ir kiti suaugusieji neatpažįsta itin jautraus vaiko temperamento ir šias vaiko savybes ima laikyti probleminiu elgesiu.
Kaip padėti sau jaučiant ilgalaikį nuovargį? Kaip atpažinti pirmuosius perdegimo signalus ir ką daryti, jei esant sudėtingai emocinei būklei tampa sunku išlaikyti dėmesį darbe, funkcionalius santykius, tinkamą atmosferą ir bendradarbiavimą kolektyve?
Praktiniai mokymai – edukacinis seminaras apie įsisąmoninimo psichologijos (mindfulness) galimybes ir pritaikymą vaikų ugdyme. Skirta tėvams/globėjams, auginantiems įvairaus amžiaus vaikus, taip pat pedagogams ir psichologams bei psichoterapeutams.
Seminaras skirtas visiems, kurie nori išmokti tvarkytis su iškylančiais psichologiniais iššūkiais, patiriamais nesaikingai vartojant alkoholį, kurie nori padėti sau ir artimiesiems, susiduriantiems su žalingu alkoholio vartojimu ar priklausomybe.
Seminaro dalyviai sužinos naujausių duomenų apie panikos priepuolius ir panikos sutrikimą, apie žinomus ir mokslu pagrįstus panikos sutrikimo gydymo metodus, praktiškai įsisavins stipraus nerimo bei panikos mažinimo ir suvaldymo priemones ir metodus.
Dr. Julius Neverauskas seminaro metu pateikia šiuolaikinio psichologijos ir psichoterapijos mokslo žiniomis ir ilgamete praktika besiremiančias psichologinio atsparumo didinimo metodikas, kurias sėkmingai galima taikyti praktiškai sau ir kitiems.
Kas padeda kurti bei išlaikyti tvirtus, gerus, pasitikėjimo pagrindu sukurtus santykius šeimoje? Kaip geriau pažinti ir suprasti savo partnerį, artimuosius bei save šeimoje? Kaip lengviau kartu įveikti nesėkmes, karantinus bei gyvenimo krizes?
Moksliniais tyrimais pagrįstos, šiuolaikinėje psichoterapijoje naudojamos priemonės pasitenkinimo ir laimės jausmui didinti. Praktiniai patarimai sukurti ir išlaikyti laimę mažais gabaliukais įvairaus amžiaus asmenims, poroms, šeimoms ir kolektyvams.
Su kuo tai gali būti susiję? Apie kokius sutrikimus tai gali liudyti? Kaip sau padėti? Kada medikamentai padeda, o kada kenkia? Kokios psichoterapinės priemonės gali užkirsti kelią nemigos išsivystymui, o jau sergant nemiga padėti?
Nors savižudybė yra procesas, tačiau jį prognozuoti - sudėtinga. Todėl yra labai svarbu kiekvienam iš mūsų turėti žinių ir įgūdžių apie tai, kas vyksta su žmogumi, kai jis nori nutraukti savo gyvenimą ir žinoti būdus, kaip padėti tokioje situacijoje.
Seminaruose bus pateikti naujausi šiuolaikinio mokslo pasiekimais grįsti duomenys apie įkyrias mintis, elgesį, obsesinį-kompulsinį sutrikimą, obsesinės-kompulsinės asmenybės ypatumus ir su šiais sutrikimais susijusiomis problemomis.
Įsisąmoninimo (psichologijos) pagrindai ir jos taikymas medicininėje ir socialinėje darbinėje aplinkoje. Svarbiausių įsisąmoninimo psichologijos pratimų, skirtų darbiniai aplinkai praktinis mokymas.
Šie praktiniai mokymai skirti tiems, kuriuos vargina nuolatinė įtampa, stresas, taip pat tiems, kurie jaučia, kad patiriami sunkumai trukdo gyventi pilnavertiškai ir realizuoti save. Išmokite greitai ir efektyviai valdyti savo nerimą ir jo simptomus.
Kaip itin jautriam asmeniui išgyventi šiuolaikiniame pasaulyje? Kaip atpažinti ir suprasti savo jautrumą? Kaip padėti rasti santarvę su artimaisiais bei likusiu pasauliu? Psichologės psichoterapeutės G. Žalytės ir gyd. dr. J. Neverausko seminaras.
Ar kada susimąstėte, kodėl vieni suspėja per 24 val. nuversti kalnus, o kitiems pritrūksta laiko? Seminaras skirtas tiems, kurių viduje nuolat kirba jausmas, kad kažko nespėja ar jaučia, kad nuolat nuolat gyvena pagal kitų planus.
Egzistuoja daug metodų kaip galime palengvinti gedėjimo procesą ir išvengti neigiamų komplikuoto gedėjimo pasekmių įvairiais gyvenimo atvejais. Apie tai praktiniame seminare su dr. Juliumi Neverausku ir psichologe psichoterapeute Giedre Žalyte.
Negali būti tvirtos sąjungos tarp vyro ir moters, jeigu mes neatpažįstame savo partnerių tikrųjų poreikių ir nemokame tinkamu būdu į juos reaguoti bei derinti su su savaisiais… O poreikiai gali būti labai skirtingi.
Seminaras skirtas norintiems išmokti efektyviau tvarkytis su iškylančiais psichologiniais iššūkiais, padėti artimiesiems, susiduriantiems su krizėmis, o taip pat specialistams, norintiems efektyviai teikti pagalbą krizes patiriantiems asmenims.
Jūsų saugumui naudojamos patikimos atsiskaitymo platformos: Stripe, Apple Pay, Google Pay, PayPal.