Pasiūlymas vasarai! SAVĘS PAŽINIMO GALIA! NET 89 seminarai TIK už 89 Eur!
Žmogaus instituto pasiūlymas vasarai: Ar esi pasiruošęs (-usi) šią vasarą praleisti sąmoningai bei produktyviai? Geriau pažinti save? Žmogaus psichologijos institutas siūlo tau neįtikėtiną galimybę, atrasti savo potencialą ir stiprybes, išklausant NET 89 mokymus.
Kas dar?
183 dienų neribota prieiga
Užduoti klausimus ir bendrauti su kitais Žmogaus instituto autoriais ir mokymų dalyviais
Sertifikatai
Daugybė papildomos medžiagos
Nuolat prieinamas ir pasiekiamas turinys: 24 val./7 dienas per savaitę
Įvairios praktinės užduotys dirbti savarankiškai
Kartokite mokymus neribotą skaičių kartų
Pasiekiama bet kurioje vietoje, visų tipų ekranuose
Prasmingai praleisti vasarą ir atgauti jėgas kviečia Žmogaus institutas!
Įprasta pasiūlymo vertė: €4,194
Kaip sumažinti antsvorį šiuolaikinėmis psichoterapinėmis priemonėmis?
Metu antsvorį, ar man tikrai reikia psichologo? Kaip psichologas gali padėti metančiam svorį klientui? Kodėl svorio kontrolė yra darbas su galva, o ne su kūnu?
ŽMOGAUS RIBOS. Kaip išmokti pamilti save, išdrįsti pasakyti NE ir TAIP bei gyventi pilnavertį gyvenimą?
Kaip gyventi, kad patys tvarkytume savo gyvenimą ir visada būtume laisvi pasakyti „NE“, kai to mums reikia, o kartu tvirtai žinotume kada norime sakyti „TAIP“? Kaip nustatyti „sveikas“ ribas santykiuose su partneriu, vaikais, tėvais, draugais, savim?
VISKAS APIE VAIKŲ EMOCIJAS. Ką verta žinoti? Kaip efektyviai padėti ir reguliuoti?
Lektoriai dalinsis mokslinėmis žiniomis bei ilgalaike savo patirtimi. Dalyviai gaus visą seminaro medžiagą, paruoštus darbalapius darbui su vaikais bei naudingas nuorodas. Seminaro metu bus pateikta išsami teorinė medžiaga, papildyta praktiniais...
Vidinės šeimos sistemos terapijos (angl. IFS) modelis ir galimybės
Ką išmoks seminaro dalyviai? Išmoks pastebėti, atpažinti ir tyrinėti savo ar kliento psichikos dalių bei savasties veikimą, kurti ryšį su įvairiomis dalimis, atpažinti savastį - savo/kliento asmenybės centrą, įgis pradinių praktinių įgūdžių.
VALGYMO SUTRIKIMAI | 1 ciklo dalis | Valgymo psichologija. Emocinis valgymas, persivalgymo ypatumai ir sutrikimai.
Trijų seminarų ciklo tikslas – supažindinti su pagrindiniais valgymo sutrikimais ir jų psichoterapinio gydymo galimybėmis, savipagalba, gydymo tikslais, apribojimais ir sunkumais.
VAIKYSTĖS TRAUMOS. Kaip tapti sveiku suaugusiuoju?
Seminaras skirtas žmonėms, kurie vaikystėje patyrė sunkesnių išgyvenimų ir jaučia bei pastebi, kad šie išgyvenimai iki šiol veikia jų gyvenimą. Tai gali būti vaikystėje patirtos netektys, emocinis ir/ar buitinis apleistumas, didelis vienišumas...
VAIKŲ NERIMAS IR BAIMĖS. Kada ir kaip padėti?
Seminaro metu bus siekiama suteikti žinių, įgūdžių bei įrankių, padedančių nerimastingiems vaikams sėkmingai suvaldyti nerimą ir įveikti baimes.
VAIKŲ MOTYVACIJA MOKYTIS. Kaip paskatinti, padėti ir išmokyti vaikus mokytis?
Kaip padidinti vaikų motyvaciją mokytis?
Vaikų ir paauglių PASITIKĖJIMO savimi STOKA. Kaip stiprinti?
Pasitikėjimo savimi stoka neturėtų būti vaikų problema. Kiekvienas norime savo vaikus matyti laimingus, nerūpestingus ir sveikus, deja, realybė visai kita – daugybė vaikų ir paauglių kenčia nuo įvairių nerimo sutrikimų.
TVIRTABŪDIŠKUMO UGDYMAS. Kaip atsispirti psichologiniam spaudimui gyvenime ir darbe?
Seminaras skirtas asmenims, norintiems gauti žinių ir praktinių įgūdžių didinant tvirtabūdiškumą kaip asmenybinį bruožą bei kaip savipagalbos priemonę.
Šizofreninio ir psichozinio spektro sutrikimai. Kaip padėti klientams, sau ir ką daryti artimiesiems?
Seminaro tikslas – supažindinti dalyvius su mokslu ir įrodymais grįsta šizofreninio ir psichozinio spektro sutrikimų (šizofrenija, šizoafektinis, kliedesinis sutrikimai) samprata ir pagalbos (bei savipagalbos) galimybėmis.
Socialinis nerimas. Kaip padėti sau?
Dviejų gydytojų – psichoterapeutų žiniomis ir didele praktika paremtas seminaras bus naudingas žmonėms, kuriems socialinis nerimas pradeda trukdyti atlikti kasdienę veiklą ir apima vis daugiau gyvenimo sričių.
Sėkminga motinystė skirtingame savo ir vaikų amžiuje
Sėkminga motinystė skirtingame savo ir vaikų amžiuje
SCHEMŲ TERAPIJA IR JOS GALIMYBĖS. Principai, pritaikymas, praktika
Seminaro dalyviai gaus svarbiausias žinias, padėsiančias suprasti savo asmenybės funkcionavimą schemų terapijos požiūriu ir padėti sau esant net dideliems iššūkiams bei sunkumams.
Savižudybės problema: kaip padėti sau ir kitam?
Nors savižudybė yra procesas, tačiau jį prognozuoti - sudėtinga. Todėl yra labai svarbu kiekvienam iš mūsų turėti žinių ir įgūdžių apie tai, kas vyksta su žmogumi, kai jis nori nutraukti savo gyvenimą ir žinoti būdus, kaip padėti tokioje situacijoje.
Savidisciplina ir savireguliacijos įgūdžių lavinimas
Kaip būti efektyvesniems asmeniniame gyvenime, santykiuose, mokantis ir profesinėje veikloje? Lektoriai – gyd. dr. Julius Neverauskas, psichologė-psichoterapeutė Reda Rizgelytė-Viskontienė ir gyd. Neringa Rogalskytė
Savęs žalojimas. Kaip padėti sau ir kitiems?
Seminaras skirtas asmenims, norintiems gauti žinių apie savipagalbą bei pagalbą artimiesiems. Tiems, kurie nori žinoti ir suprasti, kaip reikia elgtis grėsmės akivaizdoje, pritaikyti praktinius metodus bei suteikti/gauti pagalbą.
SANTYKIŲ KRIZĖS. Kaip po jų tapti stipresniais poroje?
Seminaras skirtas žmonėms, kurie nori kurti sveikus tarpusavio santykius porose ar jau gyvenant šeimoje, mokytis efektyviai spręsti santykiuose kilusias krizes.
VALGYMO SUTRIKIMAI | 2 ciklo dalis | RIBOJANČIO TIPO VALGYMO SUTRIKIMAI. Anoreksija bei vengiantis/ribojantis maisto vartojimo sutrikimas
Trijų seminarų ciklo tikslas – supažindinti su pagrindiniais valgymo sutrikimais ir jų psichoterapinio gydymo galimybėmis, savipagalba, gydymo tikslais, apribojimais ir sunkumais.
Konferencija "PSICHOPLASTOGENAI (PSICHODELIKAI) PSICHOTERAPIJOJE. GALIMYBĖS IR PROBLEMOS"
Konferencija "PSICHOPLASTOGENAI (PSICHODELIKAI) PSICHOTERAPIJOJE. GALIMYBĖS IR PROBLEMOS"
PSICHOLOGINĖS KRIZĖS. Kaip įveikti ir padėti sau bei kitiems?
Seminaras skirtas norintiems išmokti efektyviau tvarkytis su iškylančiais psichologiniais iššūkiais, padėti artimiesiems, susiduriantiems su krizėmis, o taip pat specialistams, norintiems efektyviai teikti pagalbą krizes patiriantiems asmenims.
Psichologiškai atsparus vaikas ir paauglys
Kaip užauginti psichologiškai atsparų, gebantį susitvarkyti su kylančiais iššūkiais, priimantį pamatuotus ir atsakingus sprendimus, pasitikintį savimi ir tvirtabūdišką jauną žmogų?
Psichologinės įtampos, nuovargio ir perdegimo valdymas. Organizacijose ir asmeniniame gyvenime.
Kaip padėti sau jaučiant ilgalaikį nuovargį? Kaip atpažinti pirmuosius perdegimo signalus ir ką daryti, jei esant sudėtingai emocinei būklei tampa sunku išlaikyti dėmesį darbe, funkcionalius santykius, tinkamą atmosferą ir bendradarbiavimą kolektyve?
Priklausomybė santykiuose
Visiems patiriantiems priklausomybę santykiuose. Siekiantiems santykiuose susidėlioti teisingai prioritetus, skirti laiko sau, atrasti vidinę ramybę bei išmokti brėžti ribas. Asmenims norintiems atrasti ir identifikuoti save tiek asmeniniuose tiek...
PRIERAIŠUMO TRAUMOS. Kaip „išsigydyti“ neigiamas vaikystės patirtis ir gyventi pilnavertį gyvenimą?
Žmogaus auginimas – kaip namo statymas. Gimdami gauname plytas, kurias dėlioja mūsų tėvai ir kiti artimieji, bet užaugę, jeigu mums pastatytas namas yra nepatogus arba netinkamas, galime padaryti namo rekonstrukciją jau pagal save...
PINIGŲ IR TURTO PSICHOLOGIJA. Kaip sukurti teisingą asmeninį santykį su pinigais?
Žmonėms, kurie turi sudėtingą, komplikuotą santykį su pinigais, kurie su finansais susijusiuose reikaluose patiria itin intensyvias emocijos, tokias kaip baimė, nerimas, pyktis, kaltė, gėda.
PAŽINK SAVO EMOCIJAS
Nemokamas seminaras „Pažink savo emocijas“ , kartu su psichologėmis – psichoterapeutėmis Giedre Žalyte ir Reda Rizgelyte Viskontiene.
PASITIKĖTI SAVIMI VERTA! Kaip išmokti pasitikėti savo jėgomis?
Seminaras skirtas žmonėms siekiantiems gerai (pilnavertiškai) jaustis savo veikloje, efektyviai naviguoti savo profesinėje veikloje, gyvenime ir veikti tose srityse kurios suteikia prasmę.
PANIKOS SUTRIKIMAS. Kaip suvaldyti nerimo priepuolius ir išgyti nuo panikos sutrikimo?
Seminaro dalyviai sužinos naujausių duomenų apie panikos priepuolius ir panikos sutrikimą, apie žinomus ir mokslu pagrįstus panikos sutrikimo gydymo metodus, praktiškai įsisavins stipraus nerimo bei panikos mažinimo ir suvaldymo priemones ir metodus.
Paauglystės iššūkiai
Seminaro metu sužinosite apie dažniausias paauglių problemas ir jų sprendimo būdus, mokymosi iššūkius, bendravimo sunkumus, santykius su tėvais, artimaisiais ir savimi, paauglių motyvaciją ir savimotyvaciją, ribas tarp kontrolės ir pasitikėjimo.
OBSESINIS KOMPULSINIS SUTRIKIMAS – pagalba, remiantis priėmimo ir įsipareigojimo terapija
Seminaras skirtas specialistams, t.y. psichologams, psichoterapeutams bei kitiems, dirbantiems asmens sveikatos priežiūros srityje arba siekiantiems gilintis į šią sritį.
Netinkamas vaikų elgesys. Kas po juo slepiasi ir ką daryti?
Seminaro metu bus siekiama suteikti žinių, įgūdžių bei įrankių, padedančių vaikams sėkmingai suvaldyti savo emocijas. Savo žiniomis ir patirtimi dalinsis dr. Julius Neverauskas ir vaikų ir paauglių psichologė-psichoterapeutė Asta Jakonienė.
VALGYMO SUTRIKIMAI | 3 ciklo dalis | NERVINĖ BULIMIJA ir su ja susiję sutrikimai
Trijų seminarų ciklo tikslas – supažindinti su pagrindiniais valgymo sutrikimais ir jų psichoterapinio gydymo galimybėmis, savipagalba, gydymo tikslais, apribojimais ir sunkumais.
Moters savivertė. Kaip išmokti visada būti „savo pusėje“?
Seminaro metu lektoriai kalbės apie moters savivertės auginimo būdus, žalingą perfekcionizmo įtaką ir pristatys svarbius savęs stiprinimo bei sąmoningo pasirinkimo „visada būti savo pusėje“ metodus.
MOTERIS PRIKLAUSOMYBĖS SPĄSTUOSE. Kaip padėti sau ir artimiesiems?
Seminaras skirtas visiems, kurie nori išmokti tvarkytis su iškylančiais psichologiniais iššūkiais, patiriamais nesaikingai vartojant alkoholį, kurie nori padėti sau ir artimiesiems, susiduriantiems su žalingu alkoholio vartojimu ar priklausomybe.
MINDFULNESS ORGANIZACIJOSE. Įsisąmoninimo ir priėmimo bei įsipareigojimo psichologija grįstos metodikos organizacijose
Įsisąmoninimo (psichologijos) pagrindai ir jos taikymas medicininėje ir socialinėje darbinėje aplinkoje. Svarbiausių įsisąmoninimo psichologijos pratimų, skirtų darbiniai aplinkai praktinis mokymas.
MINDFULNESS GALIMYBĖS VISIEMS
Kalbėsime, apie psichikos ir kūno ryšį, kaip esame valdomi įmpulsų reaguoti ir patiriame pasekmes, o įtraukę įsisąmonintą dėmesingumą, galime pasirinkti norimas pasekmes ir vietoj reaktyvių tapti smalsiais ir kūrybiškais.
Meilės chemija ir psichologija
Seminarų ciklo dalyviai gaus svarbiausias žinias, padėsiančias suprasti kaip meilės emocija veikia žmonių tarpusavio santykius.
LĖTINIAI SKAUSMAI. Efektyvi pagalba, naudojant šiuolaikines psichoterapijos metodikas
Lektoriai: gydytojas-psichoterapeutas dr. Julius Neverauskas ir sertifikuotas įsisąmoninimu grįstos psichologijos intervencijų mokytojas-instruktorius Andrius Sutkevičius.
Laiko planavimas užimtiems žmonėms. Efektyvumo, gyvenimo ir dėmesio vadybos įgūdžių mokymai
Ar kada susimąstėte, kodėl vieni suspėja per 24 val. nuversti kalnus, o kitiems pritrūksta laiko? Seminaras skirtas tiems, kurių viduje nuolat kirba jausmas, kad kažko nespėja ar jaučia, kad nuolat nuolat gyvena pagal kitų planus.
KONFLIKTŲ VALDYMO PSICHOLOGIJA IR PSICHOTERAPIJA. Efektyviausi metodai ir jų naudojimas praktiškai
Seminaro dalyviai sužinos naujausių duomenų apie įvairių rūšių konfliktus asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje, taip pat apie žinomus ir mokslu pagrįstas jų sprendimo būdus, praktiškai įsisavins konfliktų sprendimo metodikas.
Kognityvinės ir elgesio terapijos galimybių išplėtimas, naudojant PRIĖMIMO ir ĮSIPAREIGOJIMO TERAPIJĄ (ACT)
Seminaro dalyviai geriau supras pagrindinius ACT technikų taikymo aspektus, gebės jas integruoti į savo praktiką.
Kaip ugdyti psichologinį atsparumą ir išmokti pasinaudoti savo stiprybėmis?
Dr. Julius Neverauskas seminaro metu pateikia šiuolaikinio psichologijos ir psichoterapijos mokslo žiniomis ir ilgamete praktika besiremiančias psichologinio atsparumo didinimo metodikas, kurias sėkmingai galima taikyti praktiškai sau ir kitiems.
Kaip tapti psichologiškai stipriu suaugusiuoju?
Seminaras skirtas visiems žmonėms, pasiruošusiems didinti savo psichologinę brandą ir atsparumą, bei norintiems įgyti praktinių žinių ir įgūdžių, kaip galima tai daryti.
KAIP SUVALDYTI SAVO NERIMĄ? Praktiniai nerimo ir streso valdymo mokymai
Šie praktiniai mokymai skirti tiems, kuriuos vargina nuolatinė įtampa, stresas, taip pat tiems, kurie jaučia, kad patiriami sunkumai trukdo gyventi pilnavertiškai ir realizuoti save. Išmokite greitai ir efektyviai valdyti savo nerimą ir jo simptomus.
Kaip sukurti savo laimę? Laimės psichologija ir šiuolaikinė psichoterapija
Moksliniais tyrimais pagrįstos, šiuolaikinėje psichoterapijoje naudojamos priemonės pasitenkinimo ir laimės jausmui didinti. Praktiniai patarimai sukurti ir išlaikyti laimę mažais gabaliukais įvairaus amžiaus asmenims, poroms, šeimoms ir kolektyvams.
Kaip sukurti ir išlaikyti meilės ryšį?
Kaip įsimylėti? Kaip tapti mylimo žmogaus mylimu žmogumi? Kaip išlaikyti ir atnaujinti meilę gyvenimo eigoje? Kaip nesužlugdyti gebėjimo mylėti ir būti mylimais, susidūrus su gyvenimo negandomis?
Kaip panaudoti įsisąmoninimo (mindfulness) galimybes ugdant vaikus?
Praktiniai mokymai – edukacinis seminaras apie įsisąmoninimo psichologijos (mindfulness) galimybes ir pritaikymą vaikų ugdyme. Skirta tėvams/globėjams, auginantiems įvairaus amžiaus vaikus, taip pat pedagogams ir psichologams bei psichoterapeutams.
Kaip padėti sau ar artimajam išgyventi įvairius praradimus ir netektis?
Egzistuoja daug metodų kaip galime palengvinti gedėjimo procesą ir išvengti neigiamų komplikuoto gedėjimo pasekmių įvairiais gyvenimo atvejais. Apie tai praktiniame seminare su dr. Juliumi Neverausku ir psichologe psichoterapeute Giedre Žalyte.
KAIP MESTI RŪKYTI? Efektyvūs pagalbos būdai, remiantis kognityvine ir elgesio terapija.
Seminaras skirtas norintiems gauti žinių apie savipagalbą kovojant su žalingais įpročiais. Siekiantiems mesti rūkyti pasitelkiant kognityvine elgesio terapija bei asmenims, kurie nori padėti įveikti priklausomybę savo artimiesiems.
Kaip išreikšti pyktį? Sunkių emocijų valdymas
Seminare pateikiami konkretūs būdai, kaip galima efektyviai suvaldyti pykčio priepuolius, įvairūs bendrą įtampą ir dirglumą mažinantys būdai, kurie sumažina tikimybę disfunkciniam pykčio išsiveržimui.
Kaip įdarbinti perfekcionizmą?
Seminaras skirtas visiems, siekiantiems tobulumo, ką bedarytų; tiems kurie neturi dėl ko didžiuotis savimi; jaučiasi beverčiai; atidėlioja gyvenimą kol „viskas visose srityse galiausiai bus tobula“; visur ir visada siekia tobulumo.
Kaip auginti itin jautrų vaiką ir padėti jam prisitaikyti gyvenime?
Manoma, jog visoje populiacijoje yra ne mažiau kaip 20% itin jautrių vaikų. Daugiausia sunkumų kyla tuomet, kai tėvai, pedagogai ir kiti suaugusieji neatpažįsta itin jautraus vaiko temperamento ir šias vaiko savybes ima laikyti probleminiu elgesiu.
Kaip atpažinti 4 is dažniausius valgymo sutrikimus? Dr. Julius Neverauskas
aip atpažinti 4 is dažniausius valgymo sutrikimus? Dr. Julius Neverauskas Dr. Juliaus Neverauskas pateikia svarbiausius 4 dažniausių valgymo sutrikimų (persivalgymo sutrikimo, ortoreksijos, nervinės anoreksijos ir bulimijos) skiriamuosius bruožus.
Kaip “aktyvuoti” savo gyvenimą? Psichologinio lankstumo ir atsparumo didinimas.
Seminaras skiriamas visiems, norintiems padidinti savo gyvenimo prasmę ir gebėti lengviau adaptuotis bei klestėti sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.
KAI NESINORI GYVENTI: pagalba sau ir artimajam
Seminaro metu atskiras dėmesys bus skirtas savižudybių tarp paauglių ir jaunimo prevencijai, pateikiamos specialios metodikos tėvams, mokytojams ir kitiems artimiesiems, padedančios ištiesti pagalbos ranką savižudybės grėsmės akivaizdoje.
Kai GĖDA ir KALTĖ trukdo gyventi...
Visiems patiriantiems gėdos jausmą. Siekiantiems susidėlioti teisingai prioritetus, skirti laiko sau, atrasti vidinę ramybę bei išmokti valdyti gėdos jausmą. Asmenims norintiems atrasti ir identifikuoti save asmeniniuose ir darbiniuose santykiuose.
Ką moterys norėtų, kad vyrai žinotų ir ką vyrai norėtų, kad moterys žinotų?
Negali būti tvirtos sąjungos tarp vyro ir moters, jeigu mes neatpažįstame savo partnerių tikrųjų poreikių ir nemokame tinkamu būdu į juos reaguoti bei derinti su su savaisiais… O poreikiai gali būti labai skirtingi.
Ką daryti esant NEMIGAI? Šiuolaikinės psichoterapijos pasiekimai ir galimybės padėti sau praktiškai.
Su kuo tai gali būti susiję? Apie kokius sutrikimus tai gali liudyti? Kaip sau padėti? Kada medikamentai padeda, o kada kenkia? Kokios psichoterapinės priemonės gali užkirsti kelią nemigos išsivystymui, o jau sergant nemiga padėti?
JAUTRUS ASMUO. Kaip gyventi jiems ir su jais? Psichoterapinis požiūris.
Kaip itin jautriam asmeniui išgyventi šiuolaikiniame pasaulyje? Kaip atpažinti ir suprasti savo jautrumą? Kaip padėti rasti santarvę su artimaisiais bei likusiu pasauliu? Psichologės psichoterapeutės G. Žalytės ir gyd. dr. J. Neverausko seminaras.
ITIN STIPRIŲ EMOCIJŲ IR STRESO VALDYMAS. (Savi)pagalba žmonėms, esant stiprioms, sunkiau reguliuojamoms emocijoms
Asmenims norintiems susikurti gyvenimą, kurį verta ir prasminga gyventi. Kovojantiems su tarpasmeniniu chaosu, intensyviais emociniais svyravimais, impulsyvumu, tuštumos pojūčiu, beprasmybės ir bejėgiškumo jausmais ir suicidiniu elgesiu.
Įsisąmoninta atjauta kaip pagalbos sau ir kitiems (psichoterapinė) priemonė
Praktiniai mokymai su Juliumi Neverausku ir Giedre Žalyte. Mokymai skirti tiek specialistams, tiek norintiems sužinoti daugiau apie atjautą ir jos taikymą.
Įsisąmoninimo psichologijos vertybių ir praktikų budistinė kilmė
Dalyviams bus suteikta galimybė pagilinti savo žinias ir įgūdžius bei pasipildyti turimą žinių arsenalą specifinėmis technikomis, skirtomis savo darbo paįvairinimui, praturtinimui ir efektyvumo didinimui.
Trijų seminarų ciklas „ĮKYRIOS MINTYS, VEIKSMAI IR KITI ĮKYRUMAI. KĄ DARYTI?“
Seminaruose bus pateikti naujausi šiuolaikinio mokslo pasiekimais grįsti duomenys apie įkyrias mintis, elgesį, obsesinį-kompulsinį sutrikimą, obsesinės-kompulsinės asmenybės ypatumus ir su šiais sutrikimais susijusiomis problemomis.
SANTYKIŲ SEMINARAS. Gyvenimas poroje ir šeimoje.
Kas padeda kurti bei išlaikyti tvirtus, gerus, pasitikėjimo pagrindu sukurtus santykius šeimoje? Kaip geriau pažinti ir suprasti savo partnerį, artimuosius bei save šeimoje? Kaip lengviau kartu įveikti nesėkmes, karantinus bei gyvenimo krizes?
Emocinis pervargimas ir perdegimo sindromas. Kaip padėti sau ir atpažinti bei nustoti "perdeginėti"?
Kas tai yra emocinis nuovargis, kaip atpažinti pirmuosius simptomus ir besitęsiančią būseną? Kas dažniau patiria emocinį nuovargį? Kaip atpažinti perdegimą, perdegimo signalus? Kokios galimos organizacinės ir asmeninės perdegimo priežastys?
Saviveiksmingumas arba efektyvūs savęs valdymo būdai
SAVIVEIKSMINGUMAS – PSICHOLOGINIO KAPITALO RESURSAS (pats savaime neatsiranda). Mūsų didžiausia silpnybė – nepakankamas užsispyrimas. Jei nori, kad pasisektų – visuomet bandyk dar vieną kartą (Tomas Edisonas).
Depresija. Kaip padėti sau ir artimajam?
Jeigu jus daugiau nei dvi savaites vargina prislėgta nuotaika, negalėjimas patirti malonumo, jėgų trūkumas – gali būti, kad sergate depresija. Kartu gali būti įvairūs kiti skundai – stiprus nerimas, apatija, sutrikęs miegas, apetitas, savikaltė...
DEPRESIJA – NE NUOSPRENDIS. Su praktiniais pagalbos sau žingsniais
Visiems, sergantiems įvairaus sunkumo ir tipo depresijomis, o taip pat tiems, kuriuos vargina ilgai trunkanti prislėgta nuotaika (tokia būklė vadinama distimija), stiprus nerimas.
BIPOLINIS SUTRIKIMAS. Kaip padėti klientams, sau ir ką daryti artimiesiems?
Seminaro tikslas – supažindinti dalyvius su mokslu ir įrodymais grįsta bipolinio sutrikimo samprata bei pagalbos (bei savipagalbos) galimybėmis šiuolaikinėje psichologijoje, psichoterapijoje ir psichiatrijoje.
Aktyvumo ir dėmesio sutrikimas įvairiais amžiaus tarpsniais
Lektoriai: psichologas-psichoterapeutas Dalius Kurlinkas, gyd. vaikų-paauglių psichiatras-psichoterapeutas Gintautas Narmontas, gyd. psichoterapeutas dr. Julius Neverauskas.
ATLEIDIMO DIRBTUVĖS. Psichoterapinė pagalba sau ir kitiems
ATLEIDIMAS TIKRAI VEIKIA! Daugelis išsamių mokslinių tyrimų parodė, kad sugebantys atleisti pasižymi geresne emocine sveikata, po atleidimo sumažėja pyktis, agresija, nerimas, depresijos simptomai, potrauminio streso sindromo poveikis.
ATJAUTA GRĮSTA TĖVYSTĖ
Seminare kviesime patyrimiškai išbandyti tėvų grupėse naudojamas dėmesingo įsisąmoninimo ir atjautos praktikas, padedančias besirūpinant vaiku, pasirūpinti savimi, atpažinti savo poreikius ir juos atliepti bei įnešti daugiau atjautos tėvystėje.
Atida ir nesmurtine aplinka grįstas bendravimas
Lektorė Giedrė Žalytė
Kaip, nepaisant streso, PATIRTI SĖKMĘ EGZAMINUOSE?
Dr. Julius Neverauskas labai išsamiai aiškina, kaip suvaldyti stresą bei patirti sėkmę ruošiantis egzaminams, atsiskaitymams ir testams. Pateikiama daug konkrečių rekomendacijų ir patarimų, kaip susikoncentruoti, sukaupti dėmesį, padėti sau bei sumaž
Apie SCHEMŲ TERAPIJĄ ne schemų terapeutams. I dalis ir II dalis
Šioje paskaitoje dr. Julius Neverauskas trumpai apibūdina pagrindines schemų terapijos sąvokas: pagrindiniai augančiojo žmogaus poreikiai, schemos, režimai ir patiekia pavyzdžius, kaip funkcionuoja žmogaus fiziologija schemų terapijos požiūriu.
Kūrybinės raiškos ir dėmesingo įsisąmoninimo praktikų taikymas pasirūpinimui savimi
Rūpinimasis savimi yra labai svarbus ne tik siekiant patiems gyventi džiaugsmingą bei visavertį gyvenimą, bet taip pat jei norime padėti ir kitiems.
1 ciklo dalis | Asmenybės samprata, įtakojantys veiksniai, bruožai, galimybės ir ribos
Kas yra asmenybė? Kas nulemia jos susiformavimą? Kiek ir kaip galime ją keisti? Šie klausimai žmoniją domina jau nuo Antikinės Graikijos laikų, o galbūt ir dar seniau. Žmonijos istorijoje yra daugybė bandymų apibūdinti, sugrupuoti žmones...
2 ciklo dalis | Paranoidinė, šizoidinė ir šizotipinė asmenybė
Kas yra asmenybė? Kas nulemia jos susiformavimą? Kiek ir kaip galime ją keisti? Šie klausimai žmoniją domina jau nuo Antikinės Graikijos laikų, o galbūt ir dar seniau. Žmonijos istorijoje yra daugybė bandymų apibūdinti, sugrupuoti žmones...
3 ciklo dalis | Histrioninė ir antisociali asmenybė
Kas yra asmenybė? Kas nulemia jos susiformavimą? Kiek ir kaip galime ją keisti? Šie klausimai žmoniją domina jau nuo Antikinės Graikijos laikų, o galbūt ir dar seniau. Žmonijos istorijoje yra daugybė bandymų apibūdinti, sugrupuoti žmones...
4 ciklo dalis | Ribinė asmenybė
Kas yra asmenybė? Kas nulemia jos susiformavimą? Kiek ir kaip galime ją keisti? Šie klausimai žmoniją domina jau nuo Antikinės Graikijos laikų, o galbūt ir dar seniau. Žmonijos istorijoje yra daugybė bandymų apibūdinti, sugrupuoti žmones...
5 ciklo dalis | Narcistinė asmenybė
Narcisistinis asmenybės sutrikimas (ir jo subtipai), kilmė ir atpažinimas. Kaip žmonės turintys narcisistinį asmenybės sutrikimą funkcionuoja darbe, tarpasmeniniuose santykiuose ir visuomenėje.
6 ciklo dalis | Vengianti ir Obsesinio-kompulsinio sutrikimo asmenybė
Vengiančios, priklausomos ir obsesinis-kompulsinis asmenybės sutrikimai, jų kilmė ir atpažinimas. Kaip žmonės turintys šį asmenybės sutrikimą funkcionuoja darbe, tarpasmeniniuose santykiuose ir visuomenėje.
7 ciklo dalis | ASMENYBIŲ SUTRIKIMAI: gydymo galimybės, apribojimai, pagalba ir savipagalba
Seminaro tikslas – supažindinti su medikamentinio ir psichoterapinio gydymo galimybėmis, savipagalba, gydymo apribojimais, esant asmenybės sutrikimams ar ypatumams. Seminaras skirtas visiems, kuriems yra aktuali ši tema, o taip pat ir specialistams.
NET 89 seminarai TIK už 89 eur!
Įprasta pasiūlymo vertė: €4,194
Nuolaida siekia daugiau nei 97%!!!
Pasinaudoti pasiūlymu >>>SVARBU! Pasiūlymas galioja iki 2023 08 31
KOKIE SEMINARAI / MOKYMAI ĮEINA Į VASAROS PASIŪLYMĄ?
- 1. Apie SCHEMŲ TERAPIJA ne schemų terapeutams. I dalis ir II dalis.
- 2. Kaip, nepaisant streso, PATIRTI SĖKMĘ EGZAMINUOSE?
- 3. ASMENYBĖS SAMPRATA, įtakojantys veiksniai, bruožai, galimybės ir ribos |1 ciklo dalis
- 4. ASMENYBIŲ SUTRIKIMAI: gydymo galimybės, apribojimai, pagalba ir savipagalba |7 ciklo dalis
- 5. ATIDA ir nesmurtine aplinka grįstas bendravimas
- 6. ATJAUTA grįsta tėvystė
- 7. ATLEIDIMO DIRBTUVĖS. Psichoterapinė pagalba sau ir kitiems
- 8. AKTYVUMO IR DĖMESIO SUTRIKIMAS įvairias amžiaus tarpsniais
- 9. BIPOLINIS SUTRIKIMAS. Kaip padėti klientams, sau ir ką daryti artimiesiems?
- 10. DEPRESIJA – NE NUOSPRENDIS. Su praktiniais pagalbos sau žingsniais
- 11. DEPRESIJA. Kaip padėti sau ir artimajam?
- 12. Efektyvūs savęs valdymo būdai: SAVIVEIKSMINGUMAS
- 13. EMOCINIS PERVARGIMAS IR PERDEGIMO SINDROMAS. Kaip padėti sau ir atpažinti bei nustoti "perdeginėti"?”
- 14. GYVENIMAS POROJE IR ŠEIMOJE. Iššūkiai, problemos ir galimybės
- 15. HISTRIONINĖ IR ANTISOCIALI ASMENYBĖ|3 ciklo dalis
- 16. ĮKYRIOS MINTYS, ELGESYS IR KITI ĮKYRUMAI. Kaip pabėgti iš „užburto“ rato?
- 17. Įsisąmoninimo psichologijos vertybių ir praktikų budistinė kilmė
- 18. Įsisąmoninimu grįsta lyderystė
- 19. ĮSISĄMONINTA ATJAUTA kaip pagalbos sau ir kitiems (psichoterapinė) priemonė
- 20. ITIN STIPRIŲ EMOCIJŲ IR STRESO VALDYMAS. (Savi)pagalba žmonėms, esant stiprioms, sunkiau reguliuojamoms emocijoms
- 21. JAUTRUS ASMUO. Kaip gyventi jiems ir su jais? Psichoterapinis požiūris
- 22. Ką daryti esant NEMIGAI? Šiuolaikinės psichoterapijos pasiekimai ir galimybės padėti sau praktiškai
- 23. Ką MOTERYS norėtų, kad VYRAI žinotų ir ką vyrai norėtų, kad moterys žinotų?
- 24. Kai GĖDA ir KALTĖ trukdo gyventi...
- 25. KAI NESINORI GYVENTI: pagalba sau ir artimajam
- 26. Kaip „aktyvuoti“ savo gyvenimą? Psichologinio lankstumo ir atsparumo didinimas
- 27. Kaip atpažinti 4 iš dažniausių valgymo sutrikimus?
- 28. Kaip auginti ITIN JAUTRŲ VAIKĄ ir padėti jam prisitaikyti gyvenime?
- 29. Kaip įdarbinti PERFEKCIONIZMĄ?
- 30. Kaip išreikšti pyktį? Sunkių emocijų valdymo pagrindai
- 31. KAIP IŠSIVADUOTI NUO OBSESINIO-KOMPULSINIO SUTRIKIMO? Šiuolaikinio mokslo galimybės praktiškai?
- 32. KAIP MESTI RŪKYTI? Efektyvūs pagalbos būdai, remiantis kognityvine ir elgesio terapija
- 33. Kaip padėti sau ar artimajam išgyventi įvairius praradimus ir netektis?
- 34. Kaip panaudoti įsisąmoninimo (mindfulness) galimybes ugdant vaikus?
- 35. Kaip sukurti ir išlaikyti MEILĖS RYŠĮ?
- 36. Kaip sukurti savo laimę? Laimės psichologija ir šiuolaikinė psichoterapija
- 37. Kaip SUMAŽINTI ANTSVORĮ šiuolaikinėmis psichologinėmis priemonėmis?
- 38. Kaip suvaldyti savo nerimą?“ Praktiniai nerimo ir streso valdymo mokymai
- 39. Kaip tapti psichologiškai stipriu suaugusiuoju?
- 40. Kaip ugdyti PSICHOLOGINĮ ATSPARUMĄ ir išmokti pasinaudoti savo stiprybėmis?
- 41. Kognityvinės ir elgesio terapijos galimybių išplėtimas, naudojant PRIĖMIMO ir ĮSIPAREIGOJIMO TERAPIJĄ (ACT)
- 42. KONFLIKTŲ VALDYMO PSICHOLOGIJA IR PSICHOTERAPIJA. Efektyviausi metodai ir jų naudojimas praktiškai
- 43. LAIKO PLANAVIMAS užimtiems žmonėms. Efektyvumo, gyvenimo ir dėmesio vadybos įgūdžių mokymai
- 44. LĖTINIAI SKAUSMAI. Efektyvi pagalba, naudojant šiuolaikines psichoterapijos metodikas”
- 45. MEILĖS chemija ir PSICHOLOGIJA
- 46. MINDFULNESS galimybės VISIEMS
- 47. MINDFULNESS ORGANIZACIJOSE. Įsisąmoninimo ir priėmimo bei įsipareigojimo psichologija grįstos metodikos organizacijose
- 48. MOTERIS PRIKLAUSOMYBĖS SPĄSTUOSE. Kaip padėti sau ir artimiesiems?
- 49. MOTERS SAVIVERTĖ
- 50. NARCISTINĖ ASMENYBĖ|5 ciklo dalis
- 51. NERVINĖ BULIMIJA ir su ja susiję sutrikimai
- 52. NETINKAMAS VAIKŲ ELGESYS. Kas po juo slepiasi ir ką daryti?
- 53. OBSESINIS KOMPULSINIS SUTRIKIMAS – pagalba, remiantis priėmimo ir įsipareigojimo terapija
- 54. PAAUGLYSTĖS IŠŠŪKIAI
- 55. PANIKOS SUTRIKIMAS. Kaip suvaldyti nerimo priepuolius ir išgyti nuo panikos sutrikimo?
- 56. PARANOIDINĖ, ŠIZOIDINĖ IR ŠIZOTIPINĖ ASMENYBĖ|2 ciklo dalis
- 57. PASITIKĖTI SAVIMI VERTA! Kaip išmokti pasitikėti savo jėgomis?
- 58. PAŽINK SAVO EMOCIJAS
- 59. PERFEKCIONISTINĖS, SAVO NUSTATYTOS TVARKOS IR TAISYKLIŲ BEI TOBULUMO SIEKIANČIOS ASMENYBĖS. Kaip suprasti, bendrauti, padėti, gyventi ir dirbti šalia?
- 60. PINIGŲ IR TURTO PSICHOLOGIJA. Kaip sukurti teisingą asmeninį santykį su pinigais?
- 61. PRIERAIŠUMO TRAUMOS. Kaip „išsigydyti“ neigiamas vaikystės patirtis ir gyventi pilnavertį gyvenimą?”
- 62. PRIKLAUSOMYBĖ SANTYKIUOSE
- 63. Psichologinės įtampos, nuovargio ir perdegimo valdymas
- 64. PSICHOLOGINĖS KRIZĖS. Kaip įveikti ir padėti sau bei kitiems?
- 65. Psichologiškai ATSPARUS VAIKAS ir paauglys
- 66. RIBINĖ ASMENYBĖ|4 ciklo dalis
- 67. Mokslinė-praktinė konferencija: Psichoplastogenai (psichodelikai) psichoterapijoje. Galimybės ir problemos|2022
- 68. RIBOJANČIO TIPO VALGYMO SUTRIKIMAI. Anoreksija bei vengiantis/ribojantis maisto vartojimo sutrikimas.
- 69. SANTYKIŲ KRIZĖS. Kaip po jų tapti stipresniais poroje?
- 70. SAVĘS ŽALOJIMAS. Kaip padėti sau ir kitiems?
- 71. SAVIDISCIPLINA ir savireguliacijos įgūdžių lavinimas
- 72. SAVIŽUDYBĖS PROBLEMA. Kaip padėti sau ir kitam?
- 73. SCHEMŲ TERAPIJA IR JOS GALIMYBĖS. Principai, pritaikymas, praktika
- 74. Seminarų ciklo 1 dalis| KŪRYBINĖS RAIŠKOS IR DĖMESINGO ĮSISĄMONINIMO PRAKTIKŲ TAIKYMAS PASIRŪPINIMUI SAVIMI
- 75. Seminarų ciklo 2 dalis | KŪRYBINĖS RAIŠKOS IR DĖMESINGO ĮSISĄMONINIMO PRAKTIKŲ TAIKYMAS PASIRŪPINIMUI SAVIMI
- 76. Seminarų ciklo 3 dalis | KŪRYBINĖS RAIŠKOS IR DĖMESINGO ĮSISĄMONINIMO PRAKTIKŲ TAIKYMAS PASIRŪPINIMUI SAVIMI
- 77. SĖKMINGA MOTINYSTĖ skirtingame savo ir vaikų amžiuje
- 78. SOCIALINIS NERIMAS. Kaip padėti sau?
- 79. ŠIZOFRENINIO ir psichozinio spektro sutrikimai. Kaip padėti klientams, sau ir ką daryti artimiesiems?
- 80. TVIRTABŪDIŠKUMO UGDYMAS. Kaip atsispirti psichologiniam spaudimui gyvenime ir darbe?
- 81. Vaikų ir paauglių PASITIKĖJIMO savimi STOKA. Kaip stiprinti?
- 82. VAIKŲ MOTYVACIJA MOKYTIS. Kaip paskatinti, padėti ir išmokyti vaikus mokytis?
- 83. VAIKŲ NERIMAS IR BAIMĖS. Kada ir kaip padėti?
- 84. VAIKYSTĖS TRAUMOS. Kaip tapti sveiku suaugusiuoju?
- 85. VALGYMO PSICHOLOGIJA. Emocinis valgymas, persivalgymo ypatumai ir sutrikimai
- 86. VENGIANTI ir OBSESINIO-KOMPULSINIO sutrikimo asmenybė|6 ciklo dalis
- 87. VIDINĖS ŠEIMOS SISTEMOS terapijos modelis ir galimybės
- 88. VISKAS APIE VAIKŲ EMOCIJAS. Ką verta žinoti? Kaip efektyviai padėti ir reguliuoti?
- 89. ŽMOGAUS RIBOS. Kaip išmokti pamilti save, išdrįsti pasakyti NE ir TAIP bei gyventi pilnavertį gyvenimą?
SEMINARŲ/ MOKYMŲ LEKTORIAI:
Adomas Bieliauskas, Agnė Žvikaitė, Aidas Uždavinys, Alicja Juškienė, Andrius Sutkevičius, Asta Jakonienė, Dalius Kurlinkas, Giedrė Žalytė, Gintautas Narmontas, Inga Juodkūnė, Janina Sabaitė, Julius Neverauskas, Milda Karklytė – Palevičienė, Neringa Rogalskytė, Nida Silienė, Ramūnas Janavičius, Reda Rizgelytė-Viskontienė, Rosita Kanapeckaitė, Rūta Kažimėkienė ir kiti.
89 mokymai už €89 !SEMINARŲ/ MOKYMŲ LEKTORIAI:
Adomas Bieliauskas, Agnė Žvikaitė, Aidas Uždavinys, Alicja Juškienė, Andrius Sutkevičius, Asta Jakonienė, Dalius Kurlinkas, Giedrė Žalytė, Gintautas Narmontas, Inga Juodkūnė, Janina Sabaitė, Julius Neverauskas, Milda Karklytė – Palevičienė, Neringa Rogalskytė, Nida Silienė, Ramūnas Janavičius, Reda Rizgelytė-Viskontienė, Rosita Kanapeckaitė, Rūta Kažimėkienė ir kiti.
89 mokymai už €89 !PADĖK SAU PAŽINTI SAVE! Išlaisvink savo mintis, išlaisvink savo potencialą!
Seminarus perklausyti galėsite bet kuriuo metu, jums patogioje vietoje!
Pageidaujantiems pat išrašome sąskaitas, reikia informuoti el.paštu. Dėl papildomos informacijos susisiekite el. paštu [email protected], tel. +370 684 57186, +370 610 31301